Rádi byste do svého interiéru vpustili víc bylinek? Víc světla, barev, hravosti? Nechte se unášet motivy obrazů, kdy každý z nich je jedním jarním, letním, či podzimním příběhem. Ať už se jedná o bylinku, krajinu, na svět se deroucí klíček budoucího stromu.  Nechť vám mé obrazy učiní radost. 

Jablečný sad, který střeží jeden maličký včelín, je místem vysoko v karpatských lesích, nedaleko rozhledny. Všude vůkol louky, barevné hrnečky na dřevěných laťkach plotů, malebné zahrádky, kopce a výhledy, bylinky, které si smíte posbírat pro radost. Svěží místo dýchající zelení, člověk sem potřebuje urazit hodný kus cesty, ale pak, rozhlédne-li se ze široka po kraji, kam z nebe stékají sluneční paprsky, jako by se dotknul nahodilého kusu štěstí. Stejně, jako se sadař dotkne na podzim dozrálých jablek v sadě..

Fotoobraz 

20 x 30 cm 395,-
30 x 30 cm 469,-
30 x 40 cm 490,-
30 x 45 cm 499,-
45 x 45 cm 635,-
40 x 60 cm 687,-

Objednávky fotoobrazů vyřídíme do 10 dnů

Jak objednat?

Rádi byste mou tištěnou knihu, případně e-book, webinář? Jelikož mé stránky nejsou uzpůsobeny jako e-shop, v případě jakéhokoli zájmu mi, prosím, dejte vědět přes kontaktní formulář. V nejbližší době pak Vaši poptávku vyřídím.