Má práce je pro mne každodenní výzvou, to abych vyladila svou představu s Vaší, aby pomohlo, chutnalo, bylo snadno uchopitelné, ale i zábavné, tvůrčí a neomrzelo. 

Můžeme si říci, je to jen jídlo, ale on je to celý sled malých drobných událostí, na kterých v průběhu dne můžeme stavět. Svou práci dělám již více než 10 let. Za tu dobu jsem potkala neuvěřitelnou spoustu báječných lidí, ze kterých se mnohdy stali též přátelé. Tak tedy, co napsali o mé práci?

Yvona 30 let

Naše spolupráce s paní Zuzanou Švédovou byla skvělá. Potřebovali jsme pomocí se sestavením vyváženého jídelníčku pro našeho čtyřletého synka s diabetem prvního typu. Získali jsme obecný přehled i konkrétní tipy a recepty, které se nám velmi osvědčily. Komunikace byla velmi milá a povzbuzující. Za nás opravdu skvělé, děkujeme.

Šárka 51 let, majitelka bylinkové školy v Suchdolu nad Odrou

Ráda bych Ti, Zuzi, poděkovala za skvělou spolupráci a vyjádřila dvakrát velké díky. Prvně za super knihu, Zdravou stravou proti únavě, která mi v mnohém otevřela oči a poskytuje super recepty. A za druhé, veliké díky Zuzi, za Tvé úžasné zapojení do mé bylinkové školy. Studentky z Tvého lektorování byly nadšené a to nejen díky velikým znalostem, ale i milému, vstřícnému přístupu. Jsem velmi ráda, že se naše cesty propojily.

Mgr. Jiří Hamerský, psycholog a autor Enjoyingu.cz

Miluji lidi, co něco milují. Zuzka miluje jídlo, bylinky, a také práci s lidmi a psaní. Měl jsem tu čest mít u ní konzultaci; vidět ji, jak přednáší; a být kmotrem její knihy. Naprosto neskutečné je její nadšení a kvalita, kterou do všeho, co dělá, vnáší. Ať už jsi člověk, firma nebo hrst petržele, tohle chceš alespoň jednou v životě zažít.

Naďa 46 let

Před mnoha lety jsem byla u Zuzky na workshopu. V úžasu jsem koukala, s jakou zručností připravovala zdravé menu o mnoha chodech, u toho mile povídala tolik zajímavostí k obsahu a vstřebávání živin, že jsme si nestačili zapisovat a ještě ty dobroty posílala do publika k ochutnávce. Workshop snů to byl. Rady využívám dodnes, obohatila jsem svou kuchyni o některé suroviny a vím, ve kterou denní dobu se nejlépe vstřebává železo a vápník 😊

Jiří 50 let

Doporučuji všem, kteří to se svým zdravím myslí vážně, jsou rozhodnuti učinit změny a vykročit konečně správným směrem. Právě tohle, díky svému komplexnímu přístupu, Mgr. Zuzka Švédová, velmi dobře umí. Při on-line konzultaci, kdy se přizůsobila mým časovým možnostem, zjistila můj aktuální stav, vše zanalyzovala, posoudila a přesně pro mě ušila další plán cesty. Vím nyní co ano, co určitě ne a znám rizika. Navíc, kromě toho, že nyní vím co mohu a nemohu jíst, vím i jak si co připravit. Recepty jsou totiž součástí obdrženého výstupu. Nečekejte obecné rady, kterých dostanete v každém časopise tucet a obecné jídleníčky, které, bohužel, nabízí většina výživových poradců, i když tvrdí opak. Dlouholeté zkušenosti a rozsáhlé znalosti, se zpětnou vazbou od spokojených klientů, zde jsou doslova přítomny od prvních okamžiků práce s výživovou poradkyní. Připravte se na osobní, důkladný (a mimochodem díky Zuzčinu projevu velmi milý) vstupní pohovor. Už během něho se Vám díky osobitému přístupu a výkladu začnou pomalu otevírat oči a rozšiřovat hranice toho, co jste doposud věděli, nebo si mysleli, že víte a začnete tušit a chápat, co asi v nepořádku je. Samotný jídelníček a rady v něm pak už jsou doslova podrobnými notami, podle kterých můžete začít rovnou na své nové cestě hrát. Alespoň do doby, než si začnete skládat vlastní melodie a improvizovat podle své nálady a svých aktuálních chutí.

Marcela 40 let

Už spoustu let jsou mi Zuzčiny znalosti na poli výživy úžasným průvodcem. Nechala jsem si od ní vypracovat jídelníček na míru, vyzkoušela jsem nesčetně receptů z knihy i e-booků, přečetla mnohé poučné články, naučila se vyrábět domácí mastičky a nechala se oblažovat jejím hřejivým lidským přístupem. Nejvíce mi pomohla před pár měsíci, kdy jsem pochopila, že mám cukrovku. Na základě Zuzčiných rad jsem se za necelé tři měsíce dostala na hodnoty, které již nejsou diabetické. K plnému zdraví mi ještě kousek cesty zbývá a já netrpělivě vyhlížím každý Zuzčin nový počin, abych se opět něco více dozvěděla o bylinkách a všech kouzlech, která se stravováním souvisí.

Sandra 38 let

Se Zuzankou jsem spolupracovala na projektu Výživa malých dětí. Dodala nám úžasné a hravé recepty a ještě úchvatnější fotodokumentaci. Komunikace se Zuzkou byla vždy velmi milá a velmi ji doporučuji.